Podsumowanie roku 2018: 10 głównych aktualizacji w MyOwnConference

wynik 2018

Lubimy ten czas podsumowania roku w MyOwnConference. Ponieważ zawsze są powody do dumy z wykonanych zadań, jest to przyjemnie i dla naszej redakcji. No i jaka może być lepsza okazja do wyznaczenia nowych celów na następny rok! W MyOwnConference podążamy za tradycjami i podsumowujemy wyniki 2018 roku, który stał się niezwykle produktywny dla firmy.

W tym roku zespół platformy wydał szereg kluczowych aktualizacji, które pomogły MyOwnConference kilka razy dostać się na listę najlepszych platform do webinarów.

Dzisiaj mówimy o najważniejszych aktualizacjach w MyOwnConference w 2018 roku.

1) Zrezygnowanie z Adobe Flash Player

without Adobe Flash

W roku 2018 platforma do webinarów MyOwnConference zrezygnowała z Adobe Flash Player. Programiści platformy wdrożyli własny projekt, który pozwala na lepszą jakość obrazu i dźwięku bez instalowania dodatkowych wtyczek. Minimalizuje to opóźnienie przesyłania danych, a także lepiej działa w przypadku niestabilnego połączenia.

2) 100% dostosowanie do urządzeń mobilnych

MyOwnConference jest w pełni dostosowany do nowoczesnych urządzeń mobilnych. Możesz prowadzić i uczestniczyć w webinarach z mobilnej przeglądarki bez konieczności instalowania żadnych aplikacji. Wystarczy, że podłączysz smartfon lub tablet do internetu czy sieci wi-fi.

3) Call-To-Action

Przyciski sprzedaży, CTA lub Call to action — niezbędne narzędzie do marketingu i webinarów. W pewnym momencie webinaru można uruchomić przyciski CTA, a uczestnicy zobaczą reklamę tekstową lub baner, wzywający ich do wykonania pożądanej czynności — wejść na stronę, złożyć zamówienie, zapisać się na płatny kurs.

wezwanie do działania

4) Nagrywanie webinarów w Ultra HD

MyOwnConference jako pierwszy spośród podobnych serwisów pozwolił na nagrywanie webinarów i innych wydarzeń online w jakości Ultra HD. Ten format zapewnia niesamowitą ostrość obrazu na ekranie, ułatwia czytanie — nawet najdrobniejszy tekst jest czytelny i ostry; pozwala zobaczyć najmniejsze szczegóły na zdjęciach. Taka jakość jest idealna do nagrywania webinarów, które później można wykorzystać do tworzenia kursów online i filmów szkoleniowych. W serwisie można wybrać też inny format nagrania: SD (800×450), HD (1280×720), Full HD (1920×1080).

5) Zminimalizowanie opóźnienia transmisji

transmisja

Zminimalizowaliśmy opóźnienie przesyłania danych, które występuje podczas transmisji obrazu i dźwięku między prezenterem a uczestnikami, z 7-10 do 5 sekund. Nawet jeśli prowadzisz webinar na smartfonie lub tablecie. Dzięki temu możemy konkurować z YouTube Live i innymi serwisami.

6) Rysowanie

W 2018 roku całkowicie zaktualizowaliśmy narzędzie Rysowania (Whiteboard). Dzięki temu narzędziu możesz rysować i zostawiać notatki, korzystając ze wszystkich trybów w trakcie webinaru. Pisz po slajdach, wideo, filmach z YouTube. Po prostu rysuj i twórz obrazki lub notatki na białej tablice.

7) Testy

W tym roku użytkownicy MyOwnConference mogli docenić nowe darmowe narzędzie do e-learningu — Testy. Możesz ocenić wiedzę studentów bezpośrednio podczas webinaru lub wysłać link do testu po szkoleniu. W MyOwnConference masz możliwość tworzenia różnych testów: z jedną lub kilkoma odpowiedziami, z własną odpowiedzią, z zadaniem ułożyć słowa w pewnej kolejności. Testy online to świetny sposób na ocenę wiedzy uczniów między egzaminami.

8) Bezpłatne konto na 20 osób

Zmiany dotyczą też i planów taryfowych w MyOwnConference. Termin ważności bezpłatnego planu na 20 osób teraz jest nieograniczony. Możesz korzystać prawie ze wszystkich możliwości naszej platformy na stałe bez limitu. Ograniczone są długość nagrywania webinaru (20 minut) i liczba subskrybentów w naszym systemie wysyłki mailingów (100 subskrybentów).

9) Wirtualne uczestnicy

Jesteś początkującym w prowadzeniu webinarów i na Twoich spotkaniach jest jeszcze mało uczestników? Nie martw się. Aby Twój pokój webinarowy nie wyglądał na pusty, w MyOwnConference możesz dodać użytkowników wirtualnych lub botów.

10) Zmiany interfejsu

W 2018 roku zmieniliśmy też interfejs pokoju webinarowego i panelu klienta, aby nasi klienci mogli szybko zorientować się w serwisie i łatwo zacząć prowadzenie webinarów. Wszystko wygląda stylowo i minimalistycznie. Zostawiliśmy tylko najważniejsze, aby nie rozpraszać Twoją uwagę.

plany 2019

A na następny, 2019 rok, mamy nawet bardziej ambitne plany! Tylko cicho… Zapisz się na nasz newsletter i polub naszą stronę na Facebooku, aby zawsze być na bieżąco.

Spodobał ci się ten post? Podziel się!