Edytuj pliki prezentacji PowerPoint: nowe możliwości MyOwnConference

Edytuj prezentacji PowerPoint

Nowa funkcja programu do webinarów MyOwnConference pozwala na dokonanie zmian w Twojej prezentacji PowerPoint w parę minut. I co jeszcze lepiej, teraz możesz edytować prezentację nie tylko w panelu sterowania w rozdziale „Dokumenty”, ale i po prostu w pokoju webinarowym.

W jaki sposób można zmienić prezentację PowerPoint na platformie MyOwnConference:

Powielanie prezentacji

Jeśli chcesz dokonać zmian w prezentacji, ale nie chcesz, by plik źródłowy został zmieniony, wtedy skorzystaj się z funkcji Powielania prezentacji. Naciśnij specjalną ikonę i wprowadź nazwę dokumentu.

Powielanie prezentacji

Skalanie kilku prezentacji lub dokumentów w jeden plik

Na przykład, chcesz dodać slajd z kontaktami do swojej prezentacji. W tym celu załaduj plik do rozdziału „Dokumenty”. Następnie wybierz z listy potrzebne pliki i naciśnij przycisk „Połącz dokumenty”. W oknie dialogu, które się pojawi, wprowadź nazwę nowego pliku.

Nowa prezentacja nie może mieścić więcej niż 200 slajdów.

Skalanie kilku prezentacji lub dokumentów w jeden plik

Wyciągnięcie slajdu do osobnego dokumentu.

Jeśli masz zamiar pokazać jakiś slajd oddzielnie od całej prezentacji, skorzystaj z tej funkcji. Naprzeciwko prezentacji, z której chcesz wydobyć dokument, naciśnij ikonę edytowania. Zatem wybierz potrzebny slajd i naciśnij na specjalną ikonę dla wyciągnięcia. Wprowadź nazwę nowego dokumentu. Po edytowaniu pliku zapisz zmiany. Przeczytaj jeszcze o ciekawych pomysłach dla kolejnego spotkania online.

Wyciągnięcie slaju

Usunąć konkretny slajd

Aby dokonać tego, naciśnij ikonę edytowania. Wybierz slajd, który chcesz usunąć i skorzystaj z ikony Kosza. Następnie potwierdź swój wybór przyciskiem OK. Po zakończeniu edycji prezentacji PowerPoint zapisz zmiany naciśnięciem ikony dyskietki.

Usunąć konkretny slajd

Spodobał ci się ten post? Podziel się!