Webinar: cena ma znaczenie

cena webinaru

Wybierając platformę do webinarów, szukamy dobrego serwisu z rozbudowaną ofertą i atrakcyjną ceną. Owszem, w internecie znajdziemy setki platform, jednak skąd możemy wiedzieć, że akurat ta opcja będzie dla nas najlepsza? Porozmawiajmy jeszcze o tym, jaka jest cena webinaru i na co warto zwracać uwagę, żeby cieszyć się niezawodną platformą do webinarów.

Jaką platformę wybrać: płatną lub bezpłatną?

Mając do wyboru taką rozmaitość darmowych programów, nasuwa się pytanie – czy jest sens w rozpatrywaniu płatnych opcji? Teoretycznie nie, ale bardzo często bezpłatne platformy do webinarów mają szereg ograniczeń, co ważniejsze, nie “radzą sobie” z obciążeniem serwera i zacinają się. Najgorsze jest to, że musimy przygotować się na to, że taki serwis może przestać działać w niewłaściwym momencie, np. w trakcie webinaru.

Aby uniknąć podobnych sytuacji, lepiej korzystać z płatnych platform. Administracja takich serwisów dba o jakość i natychmiast usuwa występujące błędy. Nawet jeśli pojawi się poważniejszy problem i nie będzie się dało opanować sytuacji natychmiast, użytkownik otrzyma gwarantowany zwrot.

Przeglądy najpopularniejszych platform do webinarów, podstawowe funkcji oraz ceny znajdziesz w tym artykule: Program do webinarów. Jak go wybrać?

Polecamy inne wpisy o webinarach:

Jak przygotować pierwszy webinar. Krótki przewodnik

3 narzędzia, dzięki którym twój zespól zwiększy wydajność w pracy

Jak wybrać kamerę do webinaru lub streamowania?

Co się składa na cenę webinaru?

Cena webinaru składa się z kilku elementów: koszt programu do webinarów, sprzęt do webinaru, koszt promocji wydarzenia.

Koszt korzystania z platformy do webinarów zależy od wielu czynników:

  • pojemności sali
  • liczby prowadzących
  • liczby moderatorów
  • dostępnych funkcji
  • pojemności chmury
  • popularności platformy

cena webinaru

Najtańszą opcją w MyOwnConference jest plan na 60 uczestników, dostajesz dostęp do pełnego zestawu funkcji, który pomoże Ci w zorganizowaniu i prowadzeniu webinaru. Najtańszy koszt takiej taryfy to 25 euro. Plan na 1000 uczestników będzie kosztował 208 euro na miesiąc.

Rozpocznij swoją przygodę z webinarami. Załóż darmowe konto na platformie do webinarów MyOwnConference i przetestuj wszystko za darmo. Konto nigdy nie wygaśnie.

Oczywiście często cena webinaru jest często zawyżona ze względu na popularność platformy. W naszym serwisie płacisz tylko za korzystanie z oprogramowania, a nie za markę. Sprawdź nasze ceny tutaj.

Spodobał ci się ten post? Podziel się!