Żegnamy Flash! Ważne aktualizacje MyOwnConference

without Adobe Flash

Witaj webinary bez flash! Platforma do webinarów MyOwnConference zrezygnowała z wykorzystania programu Adobe Flash Player! Teraz ani prowadzący, ani uczestnicy nie muszą instalować i konfigurować Flash do rozpoczęcia webinaru.

Pokaz ekranu nadal wymaga instalacji Adobe Flash Player. Ale pracujemy również nad tym.

W MyOwnConference dążymy ku temu, by korzystanie z naszego serwisu było maksymalnie proste i wygodne. Nasi słuchacze już dawno mogą brać udział w wydarzeniach online bez korzystania z Adobe Flash czy instalacji aplikacji mobilnej — wszystko działa bezpośrednio w przeglądarce. W tej chwili prowadzący nie muszą konfigurować Flash’u. Wystarczy nacisnąć przycisk Mów teraz i transmisja natychmiast się zacznie.

Zalety aktualizacji:

no flash no cry

Ale to jeszcze nie wszystko! Aktualizacja pozwala uczestnikom i prowadzącym występować na webinarze bezpośrednio z urządzeń mobilnych bez instalacji dodatkowych aplikacji.

Aby prowadzenie webinarów z nową technologią było maksymalnie komfortowe, zalecamy używanie najnowszych wersji przeglądarek: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

Na razie aktualizacja jest dostępna tylko nowym użytkownikom. Wkrótce wszyscy klienci MyOwnConference będą mogli docenić zalety tych zmian.

Co należy teraz zrobić? Załóż darmowe konto na MyOwnConference i przetestuj wszystkie plusy rezygnacji z programu Adobe Flash.

Spodobał ci się ten post? Podziel się!