Site icon Блог

Як уникнути помилок на вебінарах?

Основні помилки при проведенні вебінара

Онлайн-вебінари це чудовий спосіб презентувати свій продукт та залучити потенційних клієнтів. При цьому важливо бути в курсі, яких підводних каменів слід уникати.

Ми склали топ найпоширеніших помилок під час роботи з вебінарами, щоб уберегти вас від зайвого стресу та допомогти у досягненні бізнес-цілей.

10 помилок під час роботи на вебінарах

1. Не підготуватись

Проведення вебінарів це не уроки з імпровізації, тому потрібно як слід і важливо готуватись. Спікер, який не знає свого предмета, миттєво зчитується людьми.

👉 Рішення:

Читайте також: Як написати ідеальний сценарій вебінару?

2. Не просувати вебінар заздалегідь

Багато компаній починають активне просування вебінару лише за тиждень до події. Але як свідчить дослідження компанії ON24, розмір аудиторії може збільшитись на 36%, якщо почати маркетингову кампанію раніше ніж за тиждень до вебінару.

👉 Рішення:

3. Завуальовано рекламувати свій продукт

Користувачі приходять на вебінар, щоб отримати відповіді на питання, які  їх хвилюють, і  нові ідеї. Якщо ж відразу починати продавати, можна отримати недовіру аудиторії. Ніхто не хоче витрачати час на прослуховування реклами.

Якщо ж надати потенційним клієнтам нові способи розв’язання їхніх проблем, ви зарекомендуєте себе експертом. Це зрештою  дозволить більш ефективно представити свій продукт чи послугу.

👉 Рішення

4. Читати слайди

Не зациклюватися на читанні слайдів під час виступу — популярна порада ведучому вебінарів. Однак іноді можна зустріти спікерів, які практично буквально повторюють зміст презентації. Пам’ятайте! Це дратує слухачів бо просто так презентацію вони могли б подивитись і без відвідування вебінару.

👉 Рішення

5. Не подбати про якість звуку

Низька якість звуку зводить до нуля ефективність будь-якого вебінару. Якщо учасникам буде погано чути, вони просто залишать вебінар.

Крім того, низька якість звуку може викликати у слухачів відчуття непрофесіоналізму, що може призвести до аналогічного сприйняття компанії загалом.

👉 Рішення

Читайте також: 13 надійних способів покращити якість звуку на відеоконференції

6. Не дотримуватись регламенту

Слухачам вебінару знайома ситуація, коли ведучий запізнювався або затягував тривалість вебінару. Звичайно, ніхто не застрахований від непередбачених ситуацій, проте пам’ятайте, що з дрібниць складається загальне враження про вас.

👉 Рішення

Читайте також: Як обрати камеру і мікрофон для вебінару?

7. Забути про аудиторію

Одна з ключових особливостей вебінару це його інтерактивність. Тому не перетворюйте вебінар на лекцію. Спілкуйтесь із глядачами протягом усього часу. Якою б цікавою не була тема вебінару, якщо не буде належним чином взаємодії з аудиторією, інтерес до виступу падатиме.

👉 Рішення

8. Ігнорувати аналізу аналітики

Більшість ведучих після вебінару обмежуються підрахунком кількості клієнтів, яких їм вдалося залучити. І при цьому забувають аналізувати інформацію, яку вони отримали під час вебінару.

👉 Рішення

9. Залишити погані враження у відвідувачів вебінару

Це, мабуть, один із найважливіших пунктів. Коли аудиторія отримує негативний досвід і йде з вебінару незадоволеною, бренд має менше шансів завоювати довіру або збільшити продажі.

👉 Рішення

10. Не закликати аудиторію до дії

Йдеться про такий прийом як «Call-to-action». Глядач може відвідати вебінар, отримати потрібну інформацію та щасливо піти далі. Без чіткого та прямого заклику до дії, не буде досягнутий бажаний результат.

👉 Рішення

Тому

Готуючись до наступного вебінару, просто пам’ятайте всі перелічені нюанси, і все буде в порядку. І, звичайно, використовуйте тільки перевірений майданчик для організації свого вебінару або онлайн конференції. Як то кажуть, попереджений, а значить озброєний.

Exit mobile version