Автовебінар, боти та кнопка продажів – усе можливе!

Автовебінар – розширені налаштування

Як удосконалити запланований автовебінар, не докладаючи  при цьому багато зусиль? Сьогодні команда MyOwnConference розповість про корисні лайфхаки, які неодмінно стануть ефективними при плануванні автозаходів.

Що таке автовебінар, можна ознайомитись тут

Як налаштувати автовебінар в MyOwnConference?

Автовебінар – це запланований автоматичний захід, за бажанням ведучих, є можливість модерувати такий автовебінар та втручатися в його хід. Але сьогодні ми розглянемо саме функції автовебінару, які дають можливість провести захід без сторонніх втручань.

Автовебінар – новий

Запис та завантаження відео для автовебінару

В першу чергу, в налаштуваннях даного заходу, потрібно заздалегідь зробити запис відео, яке транслюватиметься на вашому автовебінарі, чи  обрати запис проведеного заходу, або обрати раніше завантажений відеофайл. Завантажити відео можна у вебінарній кімнаті.

Автовебінар – вибрати відео

Після того, обрати дане відео при плануванні заходу.

Автовебінар – додати відеофайл

Боти та їх нескінченна користь

Чим більша кількість людей присутні на заході, тим більше довіри у слухачів до експерта, який виступає. Тому якщо аудиторія все ще невелика і це тільки початок шляху, завжди можна скористатись функцією додавання ботів.

Автовебінар – додати ботів

Перше, що потрібно зробити, це ввести ім’я бота та обрати  країну, прапор якої буде зображатися у загальному списку учасників автовебінару.

Автовебінар – додавання ботів

Також є можливість імпорту файлу CSV чи XLSX з даними майбутніх псевдоучасників заходу. Якщо файл такого формату відсутній, дані ботів можна скопіювати і вставити у вікно імпорту у вигляді тексту. При цьому пам’ятаємо про вказані розділові знаки. Таким чином, можна одночасно додати велику кількість ботів, а не створювати кожного окремо.

Автовебінар – імпорт файлів

Налаштування автоповідомлень

Оскільки на вебінарі присутні живі учасники й в когось це може бути вперше, маємо можливість заохотити учасників до дії. Посилання автоповідомлень допоможе об’єднати аудиторію, щоб активно брала участь в автовебінарі.

Автовебінар – додати повідомлення

Тому заходимо в налаштування повідомлень та додаємо дані щодо учасника, від якого будуть відправлені меседжі. 

Слід звернути увагу, що посилання автоповідомлень можливе не тільки від гостя, а й від модератора. Якщо задати правильний час відправки автоповідомлення, можна скласти цілий діалог між ботами. 

Час відправки – це час, який відраховується від початку старту автовебінару. Якщо автовебінар розрахований менше, ніж на годину, налаштування “годин” буде заблоковано. Тривалість автовебінару вираховується із тривалості обраного відео і це потібно враховувати встановлюючи час появи автоповідомлення.

Також є можливість налаштувати появу повідомлення саме до початку автовебінару, поставивши “-” замість “+”. В такому випадку повідомлення вже будуть у чаті, з приходом перших відвідувачів.

Якщо є готовий список повідомлень можна, як і у випадку з ботами, імпортувати їх у вигляді файлу CSV чи XLSX.  Також є можливість  скопіювати і вставити  їх списком  у вигляді тексту у вікно імпорту.

Автовебінар – повідомлення

Кнопка продажів і автовебінар

Зручно, коли присутній інструмент, який працює сам на себе, не відвертає увагу та не забирає час. 

Кнопка продажів допоможе в просуванні бізнесу крок за кроком.

Закликаємо потенційних учасників автовебінару підписатися на розсилку або прочитати корисний, тематичний матеріал.

CTA використовується для того, щоб потенційний клієнт міг:

  • Скористатися спеціальною пропозицією;
  • завантажити електронну книгу чи презентацію;
  • записатися на консультацію;
  • переглянути товар;
  • підписатися на розсилку;
  • подати заявку на участь у вебінарі.

Заздалегідь створюємо кнопки продажів у вебінарній кімнаті та додаємо їх на запланований автовебінар. 

Далі обираємо кнопку та час її появи. Зовнішній вигляд кнопки та тривалість її показу мають бути налаштовані у вебінарній кімнаті.

Автовебінар – додати CTA

Чи варто це часу?

Так! Проаналізувавши все описане вище, можете самі оцінити те, наскільки ефективним є правильно і повністю налаштований автовебінар. Тому, як налаштувати даний захід можна на декілька днів, а той і тижнів вперед, що є дуже зручним в роботі. 

Команда MyOwnConference завжди готова допомогти в принципах налаштування автовебінару та надасть відповіді на всі поставлені запитання.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!