Site icon Блог

Вебінари. Огляд популярних програм

Де провести вебінар

Усе частіше перед нами стає необхідність створення вебінару чи іншого заходу через інтернет. Це може бути навчальний курс, тренінг для персоналу, майстер-клас, нарада або щось інше. Для кожної з цих потреб необхідна програма для створення вебінарів.

Де провести вебінар? Програми для створення і планування вебінарів

У цій статті ми розглянемо основні критерії, за якими варто вибирати сервіс для онлайн-зустрічей, а також дамо перелік найбільш популярних і якісних платформ де провести вебінар, які представлено на ринку.

Також можна почитати: Що таке вебінар? Основна інформація

Що ж, почнемо … Все ще не знаєте, де провести вебінар у 2024 році? Щоб вам було зручніше порівнювати, ми підготували список найпопулярніших програм для проведення вебінарів і підкреслили головні особливості кожної з них.

До вашої уваги добірка майданчиків, призначених для організації різних онлайн-зустрічей.

Провести вебінар з MyOwnConference

Головні особливості:

Вартість: від 10 євро за разовий захід або від 24 євро на місяць. Мабуть, це найкраща платформа, де можна провести вебінар у 2024 році.

Google Hangouts Meet

Головні особливості:

Вартість: безплатно.

GoToMeeting

Головні особливості:

Вартість: від 75 євро на місяць.

ClickMeeting

Головні особливості:

Webex

Головні особливості:

Вартість: від 12,85 євро на місяць.

Intermedia (AnyMeeting)

Головні особливості:

Вартість: від $9.99 (8 євро) на місяць за одного користувача.

На що варто звернути увагу вибираючи платформу?

Якість відео і звуку

Важливо, щоб програма, яку ви оберете, підтримувала високу якість відео та звуку. Слухачі мають вас добре бачити й чути: без шумів, перешкод і переривань зв’язку.

Зрозумілий інтерфейс

Погодьтеся, що далеко не у кожного є час, щоб розбиратися зі складними програмами. Тому обирайте сервіс, з яким вам буде легко працювати і ви зможете швидко ознайомитися з основними функціями.

Подумайте також про учасників вашого вебінару. Чи зможуть вони зорієнтуватися, як потрапити до вебінарної кімнати, якщо сервіс буде англомовним, або від них вимагатиметься обов’язкова реєстрація.

Висвітлення презентації

Не кожна програма для створення вебінарів може забезпечити коректний показ слайдів. Тому перевірте, чи вірно відображаються ваші слайди після завантаження.

Крім того, варто дізнатися про максимальний розмір презентації, який можна завантажити. Може статися, що презентація буде занадто велика, тоді ви не зможете завантажити її у сервіс, або вона буде висвітлюватись з помилками.

Запис вебінару

Зазвичай після вебінару учасники отримують запис зустрічі. Можливо, дехто не зміг вчасно потрапити на онлайн-вебінар або пропустив якусь його частину. До того ж запис вебінару можна викласти на YouTube, щоб збільшити кількість зацікавлених осіб.

Ознайомтесь: Як записати вебінар на комп‘ютер

Тестовий період

Перед тим, як оплатити програму для створення вебінарів, обов’язково скористайтеся тестовим періодом, який пропонують майже усі платні сервіси. Цей час потрібен, щоб перевірити усі згадані вище пункти й зрозуміти, чи підходить вам ця програма.

Щоб протестувати сервіс, двічі відкрийте вебінарну кімнату на комп’ютері: в одному браузері — як ведучий, у другому — як учасник. Також ви можете попросити іншу людину побути вашим гостем на тестовому вебінарі.

Стаття на тему: Онлайн-навчання, плюси та мінуси електронної освіти

Вартість

Вибирайте платформу відповідно до своїх можливостей і бюджету. Не забувайте про те, що хороший інформаційний продукт навряд чи буде дешевим. Але і переплачувати за розрекламований продукт теж не варто. Ми пропонуємо безкоштовне не комерційне використання, або платне використання. Ціни на любі потреби.

Звертайте увагу на знижки, які пропонує сервіс. Іноді варто заплатити одразу за декілька місяців, щоб зекономити чималу суму. Переглянути ціни MyOwnConference.

Техпідтримка та її розклад роботи

Зручно, коли усі питання, пов’язані з роботою на платформі, можна вирішити з агентом підтримки. Окрім того, ніхто не застрахований від форс-мажорів. Тому краще, якщо з їх наслідками допоможуть впоратись працівники підтримки, ніж виправляти все самотужки.

Ми розказали про головні критерії хорошої програми для створення вебінарів. Тепер ваша черга зробити вибір. Визначте, які з вимог є для вас обов’язковими, а які ні. Так вам буде легше підібрати оптимальну програму для створення вебінарів.

Вибір сервісу вебінарів — це ще не все

Коли питання, де провести вебінар вже вирішене, перед користувачами з’являються й інші актуальні завдання. Які? Кілька слів і про це.

Читайте також: Онлайн-тестування та анкети, новий рівень онлайн-курсу

Ми написали про головні особливості 7 популярних програм для створення вебінарів. Усі програми є доволі різними: одні більше підходять для проведення вебінарів відкритих та великих, інші — для організації приватних онлайн-семінарів. Обирайте те, що підходить саме вам. А також на нашому сайті ви можете дізнатися більше інформації на цю тему.

Exit mobile version