Перезапуск кнопок продажу – CTA! Як залучити ще більше клієнтів на вебінарах у MyOwnConference

СТА

Сервіс для проведення вебінарів MyOwnConference оновив маркетинговий інструмент “Кнопки продажів”. Кнопки продажів, які тепер називаються CTA, довели, що реально працюють. З ними вебінари стануть помітно ефективнішими.

Кнопки продажів, інакше Call to action або заклик до дії – це елемент на екрані (кнопка, банер або текст), який спонукає користувача виконати певну дію: зареєструватися, купити, залишити заявку і т.д.

CTA – кнопки продажів

Кнопки продажів тепер перейменували на CTA. Але, звичайно ж, змінилася не тільки назва.

Кнопки CTA тепер можна розмістити в різних місцях вебінарної кімнати. По-перше, на весь екран, як це було раніше. При такому розташуванні у слухача, коли активується CTA, буде видимим та активним лише вікно із закликом дії. Це дозволить привернути максимальну увагу до пропозиції та принесе гранично високий відсоток кліків за повідомленням.

СТА – Покращення кнопок продаж

Окрім цього, CTA у вигляді оголошення чи банера тепер можна показати на слайдах чи відео.

СТА – учасник

А якщо потрібно менше відвертати увагу від презентації, вибирайте розташування над чатом.

СТА – налаштування

Запускати тепер можна відразу всі 3 кнопки, але якщо вони розташовані в різних місцях. Так на передньому плані спочатку буде видно СТА на весь екран, а під ним — банери або оголошення над чатом та в області показу матеріалів.

СТА – всі кнопки одразу

До того ж можна обрати час, як довго CTA показуватиметься учасникам. Показуйте оголошення постійно або встановіть проміжок від 1 до 20 хвилин.

СТА – час

І нарешті, CTA підтримуються картинки з GIF.

Навіщо використовувати кнопки продажу на вебінарі?

Варто використовувати кнопки продажу під час трансляції, щоб:

  • Привернути увагу учасників до пропозиції у певний момент вебінару.
  • Спонукати користувачів, які прийшли на вебінар, виконати одну або кілька цільових дій: залишити заявку, записатися на платний курс, підписатись на розсилку.
  • Значно збільшити ефективність вебінарів, які проводяться.

9 простих та ефективних способів отримати продажі з вебінару

Як використовувати інструмент CTA?

Кнопки СТА знаходяться у вебінарній кімнаті, розділ Матеріали. Так, щоб можна було налаштувати та запустити їх навіть під час трансляції.

СТА– як використовувати

У вашому розпорядженні відразу 2 формати: текстове оголошення та банер, щоб зробити пропозицію ще помітнішою.

СТА – банер

Під час роботи з інструментом у правій стороні екрана буде доступний перегляд оголошення.

Після вебінару знайдете детальну інформацію про кліки зі СТА в історії заходу. Можна побачити, які оголошення спрацювали найкраще, і хто саме перейшов за посиланням. Ознайомтеся зі статистикою, щоб ефективно вести роботу з потенційним клієнтом.

СТА – передвигляд

Кнопки продажів допоможуть вивести заходи на новий рівень. Перегляньте, як працюють CTA в MyOwnConference, і як можна застосувати їх для своїх вебінарів. Якщо виникли питання щодо нового інструменту, пишіть нам на support@myownconference.com або в онлайн-підтримку на нашому сайті. Чекаємо на ваші запитання та відгуки. Вдалих вебінарів!

Брендування вебінару. Як змінити вигляд вебінарної кімнати?

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!