Як змінити вигляд вебінарної кімнати? — Брендування

Брендування

Напевно кожній компанії, підприємцю, коучу, викладачеві та будь-якому виробнику продукції чи контенту хочеться виділитися серед інших. У цьому може допомогти брендування — процес формування образу компанії в очах покупців.

Брендування вебінару

Логотип, фірмовий стиль, слоган, колір, шрифт — це лише кілька елементів брендингу. Все це здається складним і необхідним лише великим компаніям та корпораціям. Але це не так. Навіть якщо ви новачок, то обов’язково замислюйтеся над фірмовим стилем і обов’язково привносите його в будь-який контент, що публікується, в тому числі й вебінари. Працюйте над впізнання свого бренду.

10 секретів зовнішньої реклами 2022

Брендування — секрети
Брендування — вигляд у учасника

Фірмове оформлення вебінару

Порівняйте 2 вебінари.

У першому випадку — вебінарна кімната, створена за замовчуванням. У другому, пущені в дію інструменти брендування: доданий логотип, змінені кольори, розташування елементів.

Різниця очевидна. У другому випадку, вебінарна кімната більш персоналізована та запам’ятовується.

У MyOwnConference власник облікового запису може налаштувати вебінарну кімнату таким чином, щоб вона відповідала корпоративному стилю та його особистим уподобанням. Спеціально для цього були розроблені прості у використанні інструменти брендування.

Рекомендуємо прочитати статтю Брендування запрошень на вебінар. Нова функція в MyOwnConference.

Як же персоналізувати вебінар MyOwnConference?

1. Перейдіть до «Додаткових налаштувань» вебінарної кімнати. Відкриється вкладка «Зовнішній вигляд».

Брендування — налаштування

2. Виберіть колір кімнати та тексту відповідно до фірмового стилю. У правому нижньому кутку доступний перегляд. Всі зміни можна оцінити, не залишаючи особистий кабінет.

Брендування — тема кімнати

3. У наступних кількох пунктах виберіть, як учасники бачитимуть вебінарну кімнату. Вирішіть, чи буде їм доступний список учасників, кнопки «Задати питання» та «Поросити слово», чат чи ні і т.д.

Брендування — пункти передогляду

4. Додайте логотип. Рекомендований розмір — 38×38 пікселів. За замовчуванням логотип та банер не входить до запису вебінару. Але якщо потрібно брендувати запис, виберіть пункт «Записувати всю кімнату» у вкладці «Запис».

5. Доповніть кімнату банером. Оптимальний розмір — 380×38 пікселів. До банера, як і до логотипа, можна прив’язати посилання. Тоді, натиснувши на ці елементи, учасники потраплятимуть, наприклад, на сайт вашої компанії.

6. Вкажіть сайт або лендинг, куди будуть перенаправлені учасники після вебінару. Це особливо ефективно, якщо пропонуються спеціальні пропозиції, бонуси чи знижки для учасників вебінару.

7. Крім вебінару у вкладці «Сторінка входу» можна налаштувати сторінку реєстрації та входу на вебінар.

Брендування — сторінка входу

А де ж взяти логотип та банер для бренудвання?

Якщо ще відсутні готові елементи для брендування вебінарної кімнати, скористайтеся одним із таких рішень:

  • послуги дизайнера;
  • графічний редактор: Gimp, Photoshop;
  • онлайн-конструктор: Wix, Canva, Crello

Як бачите, процес брендування вебінару MyOwnConference зовсім не складний, особливо якщо вже є ретельно продуманий фірмовий стиль. Якщо ні, то саме час подбати про власний бренд.

Більше інформації про налаштування вебінару можна знайти в наших інструкціях:

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!