Webinar na smartfonie lub tablecie

Webinar na smartfonie lub tablecie

Platforma do webinarów MyOwnConference wypuściła na rynek aplikację dla urządzeń mobilnych. Słuchacze już nie muszą tracić szansy na możliwość uczestniczenia w webinarze, kiedy nie są przed komputerem.

Webinary w przeglądarce

Faktycznie, można wziąć udział w spotkaniu online z każdego miejsca, gdzie jest dostęp do WiFi lub Internetu mobilnego. Jak dołączyć do spotkania i jakie inne możliwości są dostępne w aplikacji mobilnej? — odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziesz w tym artykule.

1. Czy mogę odwiedzić webinar za pomocą urządzenia mobilnego?

Tak, oczywiście. Masz możliwość uczestniczenia w webinarach, które są prowadzone na MyOwnConference ze smartfona lub tabletu bezpośrednio z przeglądarki. Pobieranie i instalowanie aplikacji nie jest konieczne. Teraz możesz słuchać webinaru, oglądać prezentację, komunikować się na czacie w najbardziej wygodny i szybki sposób z każdego miejsca i bez zbędnych ruchów.

Do uczestniczenia w webinarze potrzebny jest komputer, smartfon lub tablet połączony z internetem. Prędkość łącza ma bezpośredni wpływ na to, jak dobrze będziesz słyszeć i widzieć prowadzącego na webinarze. Dlatego polecamy korzystanie z webinarów z prędkością łącza od 4 MB/sek.

2. Jak dołączyć do webinaru za pomocą urządzenia mobilnego?

Przed rozpoczęciem webinaru skorzystaj z linku, który dostałeś od organizatora webinaru: skopiuj i wklej go w pasku adresu przeglądarki. Możesz to zrobić jeszcze szybciej — kliknij link, by automatycznie otworzyć go w przeglądarce mobilnej. Wypełnij wymagane pola: imię i nazwisko, hasło. Organizator może też poprosić o e-mail lub Skype.

Możesz też wejść na webinar za pomocą sieci społecznościowych: Facebook, Twitter, lub innego z listy.

3. Jakie funkcje są dostępne dla uczestników w aplikacji mobilnej?

Po wejściu do pokoju webinarowego gość staje się pełnoprawnym uczestnikiem wydarzenia, widzi wszystko, co pokazuje prowadzący i korzysta z dostępnych narzędzi. Pokaz filmików, transmisja wideo, mikrofon, prezentacje, pokaz ekranu, wykresy, inne tryby i funkcje są dostępne dla uczestników w wersji mobilnej.

4. Czy mogę wejść do pokoju webinarowego jako prowadzący za pomocą aplikacji mobilnej?

W MyOwnConference można prowadzić webinary z urządzeń mobilnych prosto z przeglądarki bez zainstalowania programu.

Pytania co do korzystania z aplikacji mobilnej MyOwnConference prosimy zadawać w dziale wsparcia online lub za pomocą e-maila: support@myownconference.com

MyOwnConference – Twoja solidna platforma do webinarów
Galina Jaworskaja

Dołącz do nas na blogu Platforma do webinarów MyOwnConference, gdzie dzielimy się wiedzą o tworzeniu i promowaniu efektywnych webinarów.

Spodobał ci się ten post? Podziel się!