System do webinarów: jak wybrać?

System do webinarów

Nowoczesny, efektywny marketing, biznes i edukacja są obecnie prawie niemożliwe bez webinarów, które stały zamiennikiem szkoleń, konferencji i seminariów w internecie. Popularność nauki zdalnej znacznie wzrosła od czasu pandemii, kiedy to niemalże cały świat przeszedł na spotkania online. Wtedy jeszcze więcej ludzi dostrzegło, że webinary mają całe mnóstwo zalet.

Czytaj więcej «System do webinarów: jak wybrać?»

Cena webinaru – podstawowe elementy

cena webinaru

Wybierając platformę do webinarów, szukamy dobrego serwisu z rozbudowaną ofertą i atrakcyjną ceną. Owszem, w internecie znajdziemy setki platform, jednak skąd możemy wiedzieć, że akurat ta opcja będzie dla nas najlepsza? W tym przypadku warto skorzystać z darmowych wersji lub okresów próbnych, o ile takie są dostępne. Możemy również wziąć pod uwagę bezpłatne opcje. Najważniejsze to nie kupować kota w worku – wybierz taką opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Czytaj więcej «Cena webinaru – podstawowe elementy»

Trening online lub ćwiczenia dla Twoich umiejętności

Trening online lub ćwiczenia dla Twoich umiejętności

Prowadzenie treningów online nie jest już tylko trendem czy nowinką techniczną. Wraz z dynamicznym rozwojem technologicznym, stało się ono niezbędnym narzędziem zarówno do szkolenia klientów i personelu, jak i rozwoju marki własnej. Pandemia przyspieszyła ten proces – nagle cały świat musiał przenieść swoje działania do przestrzeni wirtualnej. pomimo tego, że powoli wracamy do spotkań na żywo, to okazało się, że działania online to doskonała opcja dla wielu osób.

Czytaj więcej «Trening online lub ćwiczenia dla Twoich umiejętności»