Команда для проведення вебінару

Команда – вступ

Якщо хоч раз був проведений вебінар, відомо що його підготовка займає багато часу і сил. Потрібно зробити презентацію, налаштувати вебінарну кімнату, запросити учасників та ще дуже багато всього. Чудово, коли є команда для вебінарів, яка візьме частину цих завдань на себе.

Ретельно підібрана команда значно спрощує процес підготовки вебінару для організатора. Не варто звалювати всі завдання на одну людину – краще чітко розподілити ролі та відповідальність. Результат перевершить усі очікування, якщо кожен співробітник ґрунтовно візьметься лише за свою частину роботи.

Кого залучити до команди для проведення вебінару?

Спікер

Спікер створює презентацію, проводить вебінар, виступає з доповіддю. Він всіляко взаємодіє з аудиторією: відповідає на питання, запрошує до діалогу, пробуджує цікавість.

Зрозуміло, основне завдання спікера — реалізувати цілі вебінару: інформувати про нові послуги, навчити, провести презентацію, спонукати учасників перейти на сайт, залишити заявку.

Найбільша відповідальність спікера у тому, що на вебінарі він представляє компанію, є її “обличчям”. І тому від нього залежить, яке враження сформується в аудиторії бренду. Власне кажучи, до вибору спікера потрібно підходити ретельно та ґрунтовно.

Докладніше про вибір ролі для кожного ведучого: Призначення ролей ведучих.

Дизайнер

Дизайнер оформляє презентацію, сторінку для реєстрації та інші візуальні матеріали, які можуть знадобитися під час підготовки вебінару.

Буде добре, якщо дизайнер володіє технологіями HTML, які використовуються для створення сайтів та посадкових сторінок. Тоді вам не доведеться додатково наймати верстальника.

Інтернет-маркетолог

Якщо вебінар не просувати, він так і залишиться непоміченим серед інших заходів. Тому обов’язково включайте в команду інтернет-маркетолога – співробітника, який спеціалізується на просуванні товарів та послуг в інтернет-середовищі.

Для просування вебінарів перш за все маркетолог створює портрет потенційного учасника і прописує маркетингову стратегію. Причому він залучає різні рекламні інструменти: банерну та контекстну рекламу, соціальні мережі, email-розсилки, співпрацю з партнерами та лідерами думок та інші джерела залучення.

Як правило, після вебінару маркетолог аналізує та оцінює ефективність кожного використаного каналу просування та робить висновки на майбутнє.

Модератор

Перевірте нашу вебінарну кімнату прямо зараз!

Відкрийте для себе всі функції нашої вебінарної платформи. Тестуйте в реальному часі безкоштовно!

Робота такого співробітника полягатиме у вирішенні завдань, пов’язаних з технікою та технологіями. Насамперед він налаштовує сервіс вебінарів, підключає платіжну систему, налагоджує обладнання, відповідає на технічні питання учасників під час заходу.

Модератор також блокує учасників, які розсилають спам у чаті. Інакше висловлюючись, він дає спікеру можливість зосередитися на виступі.

Модератор на вебінарі, хто це такий і навіщо він вам потрібен?

Підтримуйте мотивацію всередині команди

Люди хочуть спілкуватися з енергійними, мотивованими людьми. Оскільки прямо зараз ми всі стикаємося з величезними перетвореннями в нашому житті та роботі, дуже важливо знайти способи зберегти себе та оточення енергійними та мотивованими.

Мотивація тісно пов’язана із продуктивністю. Дослідження Hay Group показало, що цільові співробітники на 50% частіше перевищували свої цілі за продуктивністю. Коли ми відчуваємо мотивацію, ми усвідомлюємо свій потенціал та відчуваємо бажання реалізувати його.

Як мотивувати себе та свою команду?

Команда – мотивація

1. Платіть своїм людям стільки, скільки вони коштують

Коли встановлюєте заробітну плату своїм співробітникам, переконайтеся, що вона відповідає тому рівню, який встановився у вашій галузі та географічному регіоні. Пам’ятайте: 26% залучених співробітників кажуть, що звільняться з поточної роботи лише за 5-відсоткову надбавку до зарплати. Не втрачайте чудових людей через те, що недоплачуєте їм.

2. Надайте їм приємне місце для роботи

Всі хочуть працювати в чистому офісі, що заохочує, щоб почуватися добре. Не потрібно витрачати багато грошей, щоб зробити офіс приємним місцем.

3. Пропонуйте можливості для саморозвитку

Члени вашої команди будуть ціннішими для вашої організації та для самих себе, коли у них буде можливість освоїти нові навички. Надайте своїй команді навчання, необхідне їм для кар’єрного зростання та отримання знань про новітні технології в галузі.

4. Заохочуйте співпрацю всередині команди

За даними Weekdone.com, 39% співробітників не вважають, що їхній внесок цінується. Заохочуйте членів вашої команди до повної участі, запрошуючи їх зробити свій внесок. Ставте питання, слухайте відповіді та, по можливості, реалізуйте їх вирішення.

5. Заохочуйте щастя

Щасливі співробітники — повні ентузіазму та позитивні члени команди, їхнє ставлення заразливе. Слідкуйте за тим, чи ваші люди задоволені своєю роботою і вами. Якщо це не так, ви можете розраховувати на те, що це нещастя пошириться.

6. Не карайте за невдачі

Безумовно, ми робимо помилки. Це – частина людського досвіду. Мудрість у тому, щоб отримати цінні уроки з цих помилок і не повторювати їх знову. Команда – звичайні люди, які теж іноді припускаються помилок, не карайте їх. Натомість заохочуйте їх до повторних спроб.

7. Ставте чіткі цілі

В одному дослідженні 63% співробітників повідомили, що вони витрачають час на роботі марно, бо не знають, яка робота є пріоритетною, а яка ні. Ваша робота як лідера полягає в тому, щоб працювати з членами вашої команди над постановкою чітких цілей. Після цього переконайтеся, що всі точно знають, які ці цілі, який відносний пріоритет і яка роль команди в їх досягненні.

8. Уникайте марних зустрічей

Наради можуть бути неймовірною тратою часу — середньостатистичний спеціаліст щотижня витрачає 3,8 години на непродуктивні наради. Створіть порядок денний для ваших зустрічей і поширіть його заздалегідь. Запрошуйте лише тих, кому дійсно потрібно бути присутнім, починайте зустріч вчасно, а потім закінчуйте її якнайшвидше.

Ключові рекомендації щодо підбору команди для вебінарів

Знайти кандидатів для команди можна на спеціалізованих сайтах пошуку роботи. Можна найняти співробітника у своєму місті або знайти відповідного претендента в будь-якій точці світу для дистанційного співробітництва.

Звертайте увагу на те, щоб майбутній співробітник був знайомий із технологією вебінарів. В такому випадку буде легко ввести його в курс справи й поставити завдання.

Не забувайте також мотивувати своїх колег. Задоволеність вашої команди безпосередньо впливає на кінцевий результат.

Зробимо підсумки

Вебінар, безперечно, можна проводити самостійно. Але якщо довірити цей процес команді, то можна розраховувати на ретельну підготовку та справді відчутний результат. Незамінними у команді для вебінару будуть спікер, дизайнер, інтернет-маркетолог та спеціаліст технічної підтримки.

Перевірте нашу вебінарну кімнату прямо зараз!

Відкрийте для себе всі функції нашої вебінарної платформи. Тестуйте в реальному часі безкоштовно!

Платформа для проведення вебінарів MyOwnConference
MyOwnConference

Блог сервісу вебінарів MyOwnConference.com. Пишемо про проведення вебінарів, дистанційну освіту, онлайн-конференції. Допомагаємо на всіх етапах проведення вебінарів.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

Your privacy matters. No website cookies.
Session cookies used for logins to accounts
or webinar rooms only.
OK