зупините війну і врятуйте Україну

Призначення ролей ведучих

призначення ролей ведучих

Щоб провести чудову відеоконференцію, вам знадобиться згуртована команда. До неї можуть увійти різні люди: від ваших знайомих до найнятих кваліфікованих спеціалістів. Навіщо це потрібно? Проведення вебінару потребує великих зусиль. Зараз багатьма онлайн-заходами керує група людей.

Читати далі «Призначення ролей ведучих»

13 надійних способів покращити якість звуку на відеоконференції

13 надійних способів покращити якість звуку на відеоконференції

У цій статті пропонуємо розібратися, як покращити звук на вебінарі чи відеоконференції. Звук надто важливий, щоб лишати його напризволяще. Коли звук тихий, “брудний”, часто переривається, на думку спадають слова “непрофесіоналізм”, “неможливо слухати”. А у випадку з платним вебінаром, й того гірше. Безумовно, те, як користувачі сприймають ваш вебінар, переноситься на сприйняття компанії загалом. У цій статті представлено 13 порад щодо покращення звуку відеоконференцій, які будуть незамінні для організації вебінару високого рівня та якості.

Читати далі «13 надійних способів покращити якість звуку на відеоконференції»

Як підготувати вебінар у 2022 році? Тримайте шпаргалки

Як підготувати вебінар

Ви все підготували до майбутнього онлайн-заходу? Чудово. Починається вебінар, але все йде шкереберть: звук не працює, спікери не знають, коли починати говорити, а в кадрі на задньому плані кіт вирішив погратися з вашими шкарпетками. Провести якісний вебінар не вдалося, чи не так? Але як цього уникнути? Ми розповімо про основні моменти, на які варто звернути увагу.

Читати далі «Як підготувати вебінар у 2022 році? Тримайте шпаргалки»

CTA або Call To Action: закликаємо аудиторію до дії

cta

Що таке CTA? CTA (call to action, або заклик до дії) – це процес, який повинна виконати ваша аудиторія. Причому ви самі її до цього підштовхуєте.

Навіщо використовувати CTA? Наприклад, щоб користувач залишив адресу своєї електронної пошти. Також він може підписатися на вас у соціальних мережах, зареєструватися на ваш вебінар. Або зробити будь-яку іншу корисну дію. До слова, без кнопки CTA цільові сторінки не мають особливого сенсу.

Для ефективного використання цього інструмента важливо розуміти його основні принципи.

Читати далі «CTA або Call To Action: закликаємо аудиторію до дії»