Wiosenne aktualizacje MyOwnConference

Wiosenne aktualizacje

Początek wiosny okazał się bardzo produktywny dla MyOwnConference. W ciągu zaledwie kilku tygodni nasza platforma do webinarów zaproponowała kilka fajnych funkcji.

Pokaz wideo z Vimeo i Rutube.

W MyOwnConference teraz można pokazywać filmiki jeszcze z 2 hostingów wideo oprócz YouTube’a: Vimeo i Rutube. Teraz nie musisz pobierać filmów na komputer, a następnie przesyłać je do pokoju webinarowego. Wystarczy, że dodasz link do wideo z Vimeo i Rutube. To znacznie oszczędza czas i ruch internetowy.

Aby pokazać filmik z YouTube lub Vimeo, w pokoju webinarowym przejdź do sekcji Materiały i wybierz zakładkę Wideo i audio. Dalej naciśnij przycisk “YouTube, Vimeo”.

vimeo - wiosenne aktualizacje
Następnie wklej link do paska, który się pojawi.

rutube

Zalecamy przeczytać: Platforma do webinarów czy YouTube live — co wybrać?

Opcja dodawania wirtualnych uczestników.

Wirtualne uczestnicy — “nieprawdziwe” goście webinaru, boty. Po co są nam potrzebne? Dodając botów, tworzysz efekt obecności dużej liczby gości na webinarze.

Ponadto uczestnicy, którzy przyszli wcześniej, będą spokojniejsi. Jak w realnym życiu — wchodząc do pustej sali, możemy trochę się martwić, bo nie wiemy na pewno, czy jest to właściwy czas i miejsce.

Im więcej uczestników jest na webinarze, tym atrakcyjniej wygląda wydarzenie dla odbiorców. Właśnie dlatego wielu organizatorów korzysta z botów, tworząc ładnie wyglądający obraz, który dodaje pewności i pomaga dalszemu rozwoju.

Jak dodać wirtualnych uczestników?

W pokoju webinarowym naciśnij na ikonę “plus”.

Wirtualne uczestnicy

Wybierz opcję “Dodaj wirtualnych uczestników”.

blank

W oknie, które się pojawi, wpisz liczbę uczestników i określ wymagane kryteria.

dodawanie wirtualnych uczestników - wiosenne aktualizacje

Naciśnij “Wygeneruj uczestników”, a następnie — “Odśwież listę uczestników”.

Pokazywanie historii czatu.

Wcześniej, kiedy uczestnik wchodził na webinar, nie było możliwości przeczytać poprzednie wiadomości z czatu. Nie zawsze to było wygodne. Teraz uczestnik webinaru widzi historię konwersacji za ostatnie 5 minut i może natychmiast dołączyć się do rozmowy.

Mamy nadzieję, że nasze aktualizacje będą dla Ciebie przydatne. Czekamy na Twoje opinie i uczestniczenie w naszym programie partnerskim. Zapraszamy do załóżenia darmowego konta na platformie do webinarów MyOwnConference. Życzymy udanych webinarów!

Spodobał ci się ten post? Podziel się!