Альтернативна технологія трансляції

В MyOwnConference можна вибрати один з двох варіантів проведення вебінару: у браузері, без встановлення будь-яких програм, або також у браузері, але за допомогою плагіну, який потрібно завантажити на комп’ютер. Другий варіант називається альтернативна технологія.

Які переваги має наша унікальна альтернативна технологія:

  • Більш стабільний зв’язок навіть за низької швидкості інтернету (наші тести показали, що навіть ведучий з мобільним EDGE підключенням може проводити вебінар);
  • Можливість проводити вебінари навіть тоді, коли у браузері це було неможливо зробити (на приклад, коли заблокована або не працює технологія WebRTC або заблокован протокол UDP на вимогу правил безпекі компанії);
  • А також, повноцінна робота через VPN. Тобто можна як дивитися, так і проводити онлайн трансляцію. (Безкоштовні VPN краще не використовувати, тому що у них зазвичай погана пропускна спроможність).

У цій інструкції ви знайдете покроковий план, як увімкнути трансляцію з вебінарної кімнати за допомогою нашої альтернативної технології.

 

Важливо! Активувати альтернативну технологію може лише власник акаунту. Технологію буде застосовано одразу до усіх ведучих та учасників, що будуть виступати у вебінарній кімнаті.

Також важливо! Учасникам які будуть просто брати участь на вашему вебінарі та дивитися його, активувати альтернативну технологію не потрібно! Ім як завжди, достатньо увійти у вебінарну кімнату за посиланням.

Для того, щоб активувати нашу унікальну альтернативну технологію, увійдіть до вебінарної кімнати, відкрийте налаштування та знайдіть в меню налаштування камери та мікрофону. Натисніть на них. У підпункті Технологія трансляції ви побачите, яка технологія у вас включена. Зелений індикатор поруч з WebRTC, говорить про те, що в кімнаті працює саме ця технологія.

WebRTC

 

Натисніть на цей пункт, щоб його змінити налаштування та активувати альтернативну технологію. Про те, що альтернативну технологія активовано зміна кольору індикатора на сірий.

Активна технологія

 

Якщо ви робите це вперше, система запропонує вам завантажити плагін. Зробіть це. Альтернативна технологія працюватиме лише за наявності плагіну.

Плагин

 

Далі дійте згідно з інструкцією.

Плагин 2

  1. Дочекайтеся завершення завантаження;
  2. Розпакуйте ZIP архів та запустіть додаток;
  3. Натисніть кнопку Говорити.

Важливо! Плагін потрібно завантажити, потім розпакувати з ZIP архіву та запустити! Тільки після цього оновити вебінарну кімнату та натиснути кнопку Говорити.

Встановлювати плагін альтернативної технології необхідно усім ведучим без винятку!

 

Як увімкнути технологію на комп’ютерах з операційною системою Windows

Після завантаження плагіну перейдіть до папки Завантажень на вашому комп’ютері. Розпакуйте ZIP архів з плагіном та потім відкрийте його подвійним клацанням мишкі. Можливо Windows попередить вас про те, що програма нерозпізнана. В такій ситуації натисніть Докладніше.

захист

 

Після цього натисніть кнопку Виконати.

виконати

 

На панелі задач з’явиться значок активної програми, два сірих моніторчика.

значок

 

Поверніться до вебінарної кімнати, оновлюйте сторінку та натисніть кнопку Говорити.

Розпочати розмову

 

Що робити, якщо плагін вже встановлено, а система просить завантажити його ще раз?

Дотримуйтесь простої інструкції.

1. Знайдіть на вашому комп’ютері додаток Блокнот (notepad.exe) та запустіть його від імені Адміністратора.

2. У Блокноті знайдіть та відкрийте файл hosts. Шлях до цього файлу такий:

C:\Windows\System32\drivers\etc

3. Додайте внизу файлу текст з нового рядка:

127.0.0.1 add-on.mywebinar.io

4. Збережіть файл.

5. Оновіть сторінку вебінару та натисніть на кнопку Говорити.

 

Як увімкнути технологію на комп’ютерах з операційною системою MacOS

Розпакуйте архів та запустіть плагін подвійним клацанням миші.

Можливо, ви побачите повідомлення, що програму неможливо відкрити. Тоді, утримуючи клавішу control ^, натисніть на значок програми DTS, а далі виберіть Відкрити в контекстному меню.

небезпечна програма

Натисніть Відкрити, або ОК.

Програму буде збережено до списку винятків з налаштувань безпеки, та в майбутньому ви зможете її увімкнути подвійним натисканням, як будь-яку зареєстровану програму.

Після цього поверніться до вебінарної кімнати, оновлюйте сторінку та натисніть кнопку Говорити.

Розпочати розмову

 

Для пристроїв з macOS показ екрану можливий тільки після завантаження плагіну та дозволу у системних параметрах. Для цього відкрийте Системні параметри комп’ютера, потім — Безпека та приватність. Виберіть розділ Запис екрану та поставте галочку біля розширення DTS.

Розширення DTS

 

Що робити, якщо плагін вже встановлено на вашому Mac, а система просить завантажити його ще раз?

Дотримуйтесь простої інструкції. Знайдіть на вашому комп’ютері та запустіть додаток Terminal. Є кілька способів це зробити.

1. У рядку пошуку Spotlight введіть слово Термінал та натисніть клавішу return, в результаті цих дій ви побачите вікно Терміналу.

2. Або знайдить серед утиліт Термінал у Finder та запустіть його.

3. У вікні Терміналу запустіть команду, та введить свій пароль доступа к комп’ютеру:

sudo nano etc/hosts

4. Після виконання команди додайте з самого низу текст з нового рядка:

127.0.0.1 add-on.mywebinar.io

5. Збережіть зміни, для цього:

5.1. Щоб зберегти файл, натисніть control-o;
5.2. Та для виходу натисніть control-x.

6. Оновіть сторінку з вебінарною кімнатою та натисніть на кнопку Говорити.
Розпочати розмову

 

Якщо у вас виникнуть проблеми з трансляцією і у режимі альтернативної технології, то будь ласка, зв’яжіться з нашою техпідтримкою у будь-який зручний для вас спосіб. Ми допоможемо вам!

Технічна підтримка

Успішних Вам вебінарів!