MyOwnConference czyni komunikację biznesową i prostą

Wywiad MyOwnConference

MyOwnConference, z główną siedzibą w Wilnie, oferuje webinary, auto webinary, konferencje online i szkolenia online. Klienci z całego globu korzystają z usług MyOwnConference, w takich dziedzinach jak nauczanie, sprzedaż, biznes, marketing i HR.

MyOwnConference daje mnóstwo możliwości: posiada ponad 100 narzędzi do obsługi webinaru, sześć korzystnych taryf oraz dopasowanie opcji tak, aby pasowały do naszej firmy. Dodatkowo MyOwnConference korzysta z wysokiej jakości hostingu i pewnych serwerów, które gwarantują, że nie przytrafią się nam problemy techniczne.

Dodatkowo, w przeciwieństwie do innych platform webinarowych, MyOwnConference nie wprowadza limitu w zakresie sześciu dostępnych taryf — to oznacza, że narzędzia są dostępne w każdej wersji taryfowej.

MyOwnConference sprzedaje swoje produkty oraz usługi — zarówno dzięki sile sprzedaży, jak i dostawcom usług.

Team GoodFirms przeprowadziło wywiad z Dmytro Pereudą, założycielem i CEO MyOwnConference, aby dowiedzieć się więcej o tej platformie oraz tym, co ona oferuje.

Dmytro tłumaczy, że MyOwnConference jest kompletnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wideokonferencje i webinary. Doskonale sprawdza się na rynku — oferuje 99.98% nieprzerwanej dostępności usług oraz obsługuje 10000 uczestników w tym samym czasie.

Jaki był cel stworzenia takiej platformy?

Dmytro chciał stworzyć platformę webinarową, która ułatwiłaby wszelkie spotkania online. Dzięki temu użytkownicy mogliby prowadzić komunikację w prosty i wygodny sposób. Platforma miała oferować rozsądne ceny, a sposób jej użytkowania miał być intuicyjny, ale jednocześnie zapewniać szerokie możliwości personalizacji.

Za pośrednictwem MyOwnConference przeprowadzono już ponad milion webinarów i wysłano ponad 3.5 miliona zaproszeń. Używając takiej platformy, biznesmeni nie muszą się stresować utratą danych dzięki pewnym centrom danych ze standardem TIER-III oraz trzema chmurami danych. Uczestnicy mogą więc przeglądać dane czy pliki bez potrzeby instalacji.

Dodatkowo MyOwnConference obsługuje 16 języków. W jednym momencie prezentować na webinarze może 10 osób, w funkcji uczestników lub prezenterów.

Według Dmytro platforma przedstawia nam zupełnie nowy świat. Tłumaczy, że jeśli ktoś obecnie wyobraża sobie spotkania online, to według ich modelu każdy mówi jednocześnie, natomiast MyOwnConference daje możliwość utworzenia formy wykładu, gdzie głos będą zabierać jedna do trzech osób.

Wiele firm zwraca się ku wygodnym formom pracy i współpracy online. A to oznacza wideokonferencje, pracę na różnych programach czy platformach, które umożliwiają współdzielenie dokumentów i wspólną pracę. To daje ogromne możliwości właścicielom firm, mogą bowiem budować swój team, niezależnie od szerokości geograficznych. Ich firmy mogą mieć swój własny «wirtualny świat».

Jakie jeszcze są zalety takiego modelu pracy?

Przy niewielkiej ilości narzędzi, czasu i pieniędzy, MyOwnConference pomaga firmom łączyć się online. Dostarcza ona nie tylko tradycyjnych, standardowych funkcji aplikacji do wideokonferencji; oferuje również wiele interesujących dodatków i narzędzi.

Platforma ułatwia klientom planować spotkania, szkolenia, prezentacje czy konferencje za pomocą Internetu.

Pandemia sprawiła, że podróżowanie pomiędzy lokacjami, na przykład siedzibami firmy, stało się albo niemożliwe, albo utrudnione. Komunikacja online rozwiązuje ten problem, mówi Dmytro. Pozwala na obsługę zdalną i eliminuje potrzebę narażania swojego zdrowia i życia.

Podsumowując, MyOwnConference daje nam realne szanse na to, aby w tym samym czasie rozbudowywać różne gałęzie rozwoju firmy, niezależnie od miejsca, gdzie one się znajdują. Wszyscy mogą się zebrać w jednym miejscu, na konferencji online. Oprócz tego umożliwia nam naukę i prowadzenie wykładów, co ułatwiają liczne narzędzia dostępne na platformie.

Z tego względu GoodFirms uznał MyOwnConference za jedną z najlepszych platform do stworzenia konferencji online: za jej funkcjonalność, użytkowość i jakość.

Dmytro wspomina, że MyOwnConference wspierało programy takie jak Captera, Crowd i inne, i za każdym razem oceny były doskonałe. Jednakże to nie oceny są najważniejsze — priorytetem jest wyjście naprzeciw potrzebom użytkowników. Tutaj także MyOwnConference ma świetne wyniki: 80% użytkowników wraca do tej platformy. Większość z nich korzysta z MyOwnConference już od samego początku, czyli od 2014 – 2015 roku.

Dmytro zaznacza, że ludzie zostają tam, gdzie czują się komfortowo. Jeśli program im się sprawdza, zostaną z nim na stałe i nie będą szukać niczego nowego. Z tego względu MyOwnConference miało wielu klientów na przestrzeni ostatnich lat. Każdy użytkownik może poczuć się zaopiekowany — ma do dyspozycji wiele instrukcji, wideotutoriale, wszystko, co potrzebne do zrozumienia działania platformy. Co najważniejsze, eksperci zbudowali support dla klientów, który zawsze jest gotowy do pracy.

Zachęcamy także do przeczytania pełnego wywiadu opublikowanego na GoodFirms.

O GoodFirms

GoodFirms to platforma z researchem 2B2 i opiniami, której celem jest doprowadzenie do tego, aby twórcy różnych platform dostarczali niezrównanych usług. GoodFirms, ze swoim doskonałym sposobem researchu, ocenia organizację, wzmacnia jej reputację i wspiera klientów, którzy poszukują odpowiednich dla siebie usług tak, aby odpowiadały one ich potrzebom.

MyOwnConference – Twoja solidna platforma do webinarów
Galina Jaworskaja

Dołącz do nas na blogu Platforma do webinarów MyOwnConference, gdzie dzielimy się wiedzą o tworzeniu i promowaniu efektywnych webinarów.

Spodobał ci się ten post? Podziel się!