Program partnerski MyOwnConference

program partnerski

Mamy wspaniałą nowość. W MyOwnConference działa nowy program partnerski. Możesz dostać bonusy za każdego nowego użytkownika, który zarejestruje się w MyOwnConference przy użyciu Twojego linku. Za każdym razem, kiedy będzie on opłacać korzystanie z platformy, będziesz otrzymywać 30% wynagrodzenia.

Jeśli użytkownik rejestruje się za pomocą Twojego linku, system automatycznie zapamiętuje go jako klienta, który pochodzi od Ciebie. Bez względu na to, jak długo będzie dokonywana pierwsza płatność.

Jak można wykorzystać bonusy?

Gdy zgromadzisz minimum 300 euro, możesz otrzymać wynagrodzenie na swoje konto PayPal lub możesz wykorzystać na doladowanie konta w MyOwnConference.

Jednak to nie wszystko! Taki bonus dostaniesz za każdy zakup dokonany przez poleconego klienta.

Jakie są warunki uczestniczenia w programie partnerskim?

Program partnerski MyOwnConference i warunki uczestniczenia są bardzo proste.

  1. Musisz być płatnym klientem MyOwnConference.
  2. Polecony użytkownik musi zarejestrować się w platformie do webinarów MyOwnConference, korzystając z Twojego linka polecającego (reflinku).
  3. Polecony przez Ciebie użytkownik kupuje jakikolwiek pakiet MyOwnConference do prowadzenia webinarów.

Reflink, czyli link partnerski — to Twój indywidualny (zawiera specjalny identyfikator) odnośnik do strony. Taki link służy do pozyskiwania nowych klientów. Użytkownik po skorzystaniu z tego linku stanie się Twoim poleconym użytkownikiem, a ty dostajesz wynagrodzenie.

Aby znaleźć swój link, wejdź do Panelu Klienta i wybierz rozdział Program partnerski.

link partnerski

Co robić z linkiem?

Zaznacz i skopiuj swój link partnerski w Panelu Klienta. Następnie wklej go do e-maila lub innej wiadomości. Udostępnij swój link również w mediach społecznościowych, komunikatorach i wpisach na swojej stronie.

Link partnerski można wysłać konkretnej osobie w wiadomości prywatnej lub wkleić w swojej witrynie. Link na stronie na Facebooku lub na blogu działa skuteczniej, gdy napiszesz kilka słów o webinarach. Sygnaturki na forach też mogą okazać się pomocne.

Uwaga! Linku nie można zmieniać.

Jak mogę się dowiedzieć, ile już mam osób poleconych?

Gdy wejdziesz do rozdziału Program partnerski, zobaczysz listę oraz status użytkowników, którzy skorzystali z Twojego reflinku.

Skorzystaj z możliwości programu partnerskiego

Mówiąc innym o platformie MyOwnConference, nie tylko pomagasz wybrać najlepszy program do webinarów, ale też dostajesz za to atrakcyjne podziękowanie.

Spodobał ci się ten post? Podziel się!