Edytuj wideo w MyOwnConference za pomocą kilku kliknięć

edytować nagranie z webinaru

W MyOwnConference pojawiła się nowa funkcja edycji wideo. Teraz możesz wycinać zbędne fragmenty z nagrania webinaru za pomocą kilku kliknięć.

Webinar się skończył i pewnie chciałbyś odpocząć. Niestety to nie koniec Twojej pracy. Uczestnicy z niecierpliwością czekają na nagranie ze spotkania. Dotyczy to zwłaszcza osób, które z jakiegoś powodu nie mogły uczestniczyć w transmisji. Zwykle nagranie z webinaru należy wysłać jak najszybciej — najpóźniej następnego dnia.

Jednak trzeba liczyć się z tym, że nagranie nie zawsze nadaje się do wysłania od razu… Fragmenty takie jak sprawdzanie dźwięku, a także oczekiwanie na uczestników są zbędne. A może nie wyłączyłeś nagrywania od razu po zakończeniu spotkania i plik ma długość czterech godzin? Zdecydowanie nawet najlepsze nagranie webinaru wymaga dodatkowej pracy. Przed wprowadzonymi zmianami, aby odciąć niepotrzebne fragmenty, należało pobrać nagranie na komputer, a następnie skorzystać z dodatkowych programów do edycji. Teraz możesz usunąć wszystkie niepotrzebne odcinki w swoim panelu klienta w MyOwnConference.

Aby edytować nagranie, wyszukaj potrzebny plik w panelu klienta, w Kalendarzu. Następnie naciśnij Edytuj.

edycja webinaru

Następnie otworzy się okno z wideo. Aby przyciąć wideo, kliknij jedną ze strzałek na dole ekranu. Obszar zostanie podświetlony na żółto. Teraz możesz odtworzyć wideo i wyznaczyć, gdzie chcesz przyciąć nagranie.

przyciąć nagranie

Aby przyciąć wideo, przeciągnij suwak do potrzebnej klatki.

obcinanie wideo

Dalej naciśnij Zapisz. Edytowany film pojawi się na liście nagrań z konkretnego webinaru. Teraz możesz go przesłać uczestnikom lub opublikować na YouTube i w mediach społecznościowych.

Niedługo planujemy dodać nowe funkcje edycji wideo. Zapisz się więc do naszego newslettera, aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami i nowościami MyOwnConference.

Jak zorganizować pojedyncze wydarzenie online lub jednorazowy webinar nie przepłacając?

Spodobał ci się ten post? Podziel się!